loader image

Грант на відвідування національних та міжнародних конференцій для українських вчених, технічних спеціалістів та інженерів, які спеціалізуються у секторі хімічної, біологічної, радіаційної та ядерної безпеки (ХБРЯ)

Дедлайн подачі заявок

П’ятниця, 01 вересня 2023 року

Відкриття терміну подачі заявок

Середа, 26 липня 2023 року

Представництво Фонду цивільних досліджень та розвитку США (CRDF Global) від імені Бюро Міжнародної безпеки та нерозповсюдження Офісу Зменшення загроз Державного Департаменту США (ISN/CTR) оголошує конкурс на отримання грантів для підтримки вчених, технічних спеціалістів та інженерів (ВТІ) для участі та/або презентації на національних та міжнародних конференціях. Успішні заявники отримають грантову підтримку на відрядження та участь у конференції у розмірі до $1,500, які будуть надані на конкурсній основі. Осінній період подачі заявок 2023 року включають у себе транспортування, що відбудуться у період з 1 вересня 2023 року по 31 грудня 2023 року. Прийом заявок завершиться після отримання перших 50 заявок 1 вересня 2023 року.

Успішні заявки повинні мати чітко визначену мету, включаючи обґрунтування та переваги для просування заявника в наукових дослідженнях та/або кар’єрному розвитку.

Як подати заявку?

Надіславши всі документи на електронну адресу:uascience@crdfglobal.or

Щоб дізнатися більше про цю можливість, перейдіть за посиланням: https://www.crdfglobal.org/funding-opportunities/conference-travel-grant-for-scientists-technicians-and-engineers-who-specialize-in-the-cbrne-sector/

Схожі публікації