loader image

Запрошуємо усіх зацікавлених до участі у Міжнародній науковій конференції «BioGENext Conference»

Шановні колеги – науковці, дослідники, аспіранти, студенти!

Запрошуємо усіх зацікавлених до участі у Міжнародній науковій конференції «BioGENext Conference» (посвідчення № 239 Державної наукової установи «Український інститут науково-технічної експертизи та інформації» від 26.03.2024 р.), яка присвячується останнім досягненням у розробці терапії нового покоління. Захід відбудеться 17-20 вересня 2024 р. у Києві.

«BioGENext Conference» – перша  в Україні подія, покликана представити сучасні світові досягнення та передові технології у галузі біомедицини, і має на меті стати платформою взаємодії між основними стейкхолдерами в галузі біомедичних досліджень та біофармацевтичних розробок  – академічними установами, вищими навчальними закладами, бізнесом, державними структурами.

Мета конференції: обговорення нових можливостей та вирішення основних проблем задля заохочення науковців до проведення високоякісних досліджень; сприяння співпраці та створенню спільних проєктів між українськими науковими групами та на міжнародному рівні; активний розвиток освітніх програм у галузі біомедицини у ВНЗ для підготовки майбутніх науковців; ініціювання активного діалогу та взаємодії між академічною спільнотою, бізнес-структурами та державою.

Програма конференції включатиме доповіді провідних міжнародних та українських спікерів як з наукових кіл, так і від індустріального сектора.

Організатори: Українська фармацевтична група ЮРіЯ-ФАРМ та Інститут молекулярної біології і генетики НАН України.

Подані тези розглядатиме Науковий комітет конференції. Тези публікуватимуться у науковому журналі «Biopolymers and Cell», який індексується міжнародною базою Scopus та входить до Реєстру наукових видань України з категорією  “A”.  Публікація тез: онлайн pdf-версія збірника – 200 грн. або 20 євро; друкований збірник – 400 грн. або 40 євро.

Дата проведення конференції: 17-20 вересня 2024 року, Київ, Україна. Формат – гібридний (особиста участь або онлайн через zoom). Участь – безкоштовна.

Реєстрація обов’язкова для всіх учасників та спікерів. Початок реєстрації: 2 квітня 2024. Кінцевий термін реєстрації для очної участі – 5 серпня 2024 (для онлайн участі – 15 вересня 2024).

Важливі дати щодо тез. Подання тез: 15 квітня 2024 – 17 червня 2024 (раннє завершення прийому тез – 20 травня 2024).

Сторінки конференції в соціальних мережах:

Більше інформації на сайті конференції.

Схожі публікації