loader image

Рада молодих вчених Національної академії наук продовжує знайомство з радами Відділень

Рада молодих вчених Національної академії наук продовжує знайомство з радами Відділень

В рамках ініціативи, 09 листопада відбулось розширене засідання з радами молодих вчених Відділення фізики і астрономії НАН України.

Під час засідання молоді вчені поділились проблемами та викликами, які постають перед науковою молоддю Відділення, а також як установи відновлюють інфраструктуру яка була зруйнована в зв’язку з повномасшатбним вторгненям. Одним з надважливих питань, котре було підняте під час засідання, є занепокоєність діями Міністерства освіти та науки України при проведенні реформ з запроваждення “підготовки здобувачів вищої освіти ступеня доктора філософії”. В ході засідання були обговоренні негативні наслідки до яких призведуть дані реформи, а також необхідність актуалізації діючого законодавства “про підготовку здобувачів вищої освіти ступеня доктора філософії” та “порядку присвоєння ступення доктора філософії” відповідно до специфіки проведення науково-дослідних робіт в залежності від сфери діяльності.

В ході засідання було домовлено створити робочі групи для спільного пошуку рішень проблемних питань що обговорювались, бо тільки спільними зусиллями можна досягти результату високого рівня.

Схожі публікації