loader image

Рада молодих вчених НАН України щиро вітає Голову нашого молодіжного об’єднання Валерію Ковач із Днем народження!

Вельмишановна Валеріє Омелянівно!

Рада молодих вчених Національної академії наук України щиро вітає Вас, високодостойна Голово нашої Ради, із Днем народження! Надзвичайно цінуємо Ваші організаторські вміння, управлінський хист та ініціативність, завдяки яким уміло координуєте діяльність нашого молодіжного об’єднання, генеруєте нові ідеї та реалізуєте важливі заходи з употужнення позицій академічної науки, постійно відстоюєте права та інтереси молодих дослідників НАН України на різних ланках взаємозв’язків науки, влади та суспільства, гідно презентуєте нашу Раду на вітчизняних та міжнародних інтелектуальних форумах.

Ваші найкращого ґатунку особистісні якості (мудрість, професіоналізм, талант, харизматичність, авторитет та цілеспрямованість) є показовими характеристиками сучасної висококласної дослідниці, здатної вирішувати найважливіші завдання і досягати найвагоміших результатів на благо української і світової науки. Своєю діяльною позицією Ви повсякчас надихаєте колег, знайомих та близьких на постійний розвиток та нові звершення. Глибоко поважаємо Вашу натхненну працю на освітянській ниві, спрямовану на підготовку у закладах вищої освіти України компетентних фахівців, які, на наше переконання, найближчим часом якісно поповнять склад наукової молоді в установах НАН України і тим самим забезпечать спадкоємність і безперервність поколінь учених нашої Академії.

У цей надскладний для нашої Батьківщини час відстоювання свободи у боротьбі проти російських загарбників дякуємо Вам за стійкість та незламність, патріотизм, активну громадянську позицію, дієве долучення до волонтерства і підтримки Збройних сил України, які щодня наближають нашу Перемогу. Зичимо Вам, шановна Валеріє Омелянівно, мирного неба над головою, міцного здоров’я, наснаги, нових висот та досягнень на славу України та її науки!

З повагою та найкращими побажаннями,
Персональний склад Ради молодих вчених
Національної академії наук України

Схожі публікації