loader image

РМВ НАН України розпочала серію розширених засідань із науковою молоддю відділень та установ Академії

РМВ НАН України розпочала серію розширених засідань із науковою молоддю відділень та установ Академії

Із початку 2023 року Рада молодих вчених НАН України для налагодження ефективної комунікації та обміну ідеями розпочала реалізацію серії розширених засідань із науковою молоддю відділень та  установ Національної академії наук України. 31 січня відбулася перша така зустріч із представниками молодіжного об’єднання дослідників-гуманітаріїв із інститутів Відділення літератури, мови та мистецтвознавства.

 У ході засідання були обговорені проблеми і виклики, що стоять та виникають перед молодими науковцями на шляху до реалізації як коротко-, так і довготермінових планів. Були порушені актуальні питання щодо забезпечення наукової діяльності за складних умов сьогодення, акцентовано увагу на сумній тенденції зменшення кількості  молодих учених в Академії. Також під час зустрічі представники РМВ НАН України розповіли про плани роботи Ради та поділилися досвідом із реалізації проєктів та інціатив. За результатами засідання були виділені ті важливі аспекти, що потребують швидкого вирішення, а також сформовані ланцюги зв’язку між молоддю Відділення та РМВ НАН України для ефективної комунікації та подальшої співпраці.

Наукова молодь Відділення літератури, мови та мистецтвознавства щиро вдячна своїм колегам із РМВ НАН України  за успішно реалізовану ініціативу, спрямовану на формування системної платформи підтримки діяльності молодих дослідників Академії.

Схожі публікації