loader image

Відбулося спільне засідання Комісії по роботі із науковою молоддю НАН України та Ради молодих вчених Академії

28 лютого 2023 року відбулося спільне засідання Комісії по роботі із науковою молоддю НАН України та Ради молодих вчених Академії. Головував на цьому координаційному заході президент НАН України академік А. Г. Загородній. Також участь узяли куратори з питань підтримки молоді від усіх відділень Академії.

Відбулося спільне засідання Комісії по роботі із науковою молоддю НАН України та Ради молодих вчених Академії

Президент НАН України озвучив основні результати Комісії по роботі з науковою молоддю у 2022 році.
Колишній голова РМВ НАН України, кандидат технічних наук Олександр Волков розповів про підсумки діяльності молодіжного об’єднання упродовж попередньої каденції – 2020-2022 рр.

Голова РМВ НАН України чинного складу, доктор наук з державного управління Валерія Ковач поділилася ідеями та запланованими заходами на 2023 рік та найближчу перспективу. Зокрема, йшлося про тіснішу координацію роботи молодіжних Рад різних рівнів в Академії, створення та підтримку нових інформаційних ресурсів – офіційного сайту та Фейсбук-сторінки, започаткування власних конкурсу та наукової конференції для молоді Академії, пошуки можливостей залучення спонсорських коштів для Платформи із підтримки молодих учених НАН України.

На засіданні було вирішено, що започатковується Грамота Президії та РМВ НАН України, затверджено її дизайн. Також молодіжна рада Академії матиме право подавати претендентів на відзнаку “Талант, натхнення, праця”.

Учасниками зібрання були обговорені узагальнені результати анонімних анкет щодо поточного стану фінансового забезпечення та інших аспектів праці молодих науковців. Прозвучали й інші нагальні проблеми, з якими стикаються молоді науковці, вони були доведені до відома керівництва НАН України та будуть враховані.

Схожі публікації