loader image

Вітаємо з Днем науки в Україні!

Вітаємо з Днем науки в Україні!

Вельмишановні колеги!

Рада молодих вчених Національної академії наук України щиро вітає нас усіх із професійним святом – Днем науки в Україні! Кропітка, ретельна і надзвичайно цікава дослідницька робота завжди є важливою, оскільки сприяє розвитку інноваційного потенціалу нашої держави, його інтелектуального употужнення та інтеграції до світового наукового середовища, слугує справі охорони довкілля, гармонізації життя суспільства, збереження і примноження нашої культурної спадщини. Інтелект, ентузіазм, працездатність та кваліфікованість учених України, їхні наукові відкриття та впроваджені розробки повсякчас формують міжнародний імідж нашої Батьківщини.

У нелегкий час воєнного лихоліття, спровокованого збройним російським вторгненням на територію України, вітчизняні науковці як гідні представники нації щоденно наближають нашу Перемогу, адже долучаються до прикладної діяльності, спрямованої на посилення оборони країни, безпосередньо захищають Україну на полі бою, активно волонтерять, провадять безкомпромісну боротьбу із ворожою інформаційною пропагандою.

Дорогі друзі! Ми безмежно пишаємося здобутками, патріотизмом та стійкістю усієї наукової спільноти Батьківщини! Зичимо нашим дослідникам мирного неба над головою, якнайшвидшої Перемоги України, здоров’я, натхнення, невичерпної творчої енергії, нових ідей та рішень на благо успішного поступу нашої держави та її науки.

Схожі публікації